İletişim Bilgileri

İNŞAATLA İLGİLİ HERŞEY İnş.Ltd.Şti

  • Yetkili Kişi: İBRAHİM ARAS
  • Telefon numarası: +90 (542) 526-01-09, GENEL MUDUR NO.
  • +90 (530) 615-97-06, GENEL MUDUR YRD.NO
  • +90 (506) 458-88-80, SECRETARY
  • +90 (533) 842-93-31, KKTC TEMSİLCİSİ
  • +90 (548) 873-69-66, KKTC TEMSİLCİSİ
  • MSN: mahmut_aras_3625@hotmail.com
  • Adres: TELEFONLARINIZI BEKLIYORUZ..., k.çekmece, İstanbul, 34000, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

2013 'e hoş geldin diyerek başlayalım. Son 5 yıldır dekorasyondaki gelişmenin hızını biz bile zor takip eder olduk. Daha kişisel, daha eklektik ve yaratıcı örnekler gördük.

2013 'e hoş geldin diyerek başlayalım. Son 5 yıldır dekorasyondaki gelişmenin hızını biz bile zor takip eder olduk. Daha kişisel, daha eklektik ve yaratıcı örnekler gördük.
2013 'e hoş geldin diyerek başlayalım. Son 5 yıldır dekorasyondaki gelişmenin hızını biz bile zor takip eder olduk. Daha kişisel, daha eklektik ve yaratıcı örnekler gördük. 2012 ye hoş geldin diyerek başlayalım. Son 5 yıldır dekorasyondaki gelişmenin hızını biz bile zor takip eder olduk. Daha kişisel, daha eklektik ve yaratıcı örnekler gördük.

28.02.2012 00:00

Bu en güzel haberlerden biri. Çünkü artık hiçkimse birbirinin aynı hatta kopyası evlerden hoşlanmıyor. Bu da bizi kişisel dekorasyonlara yöneltti ki gelmiş geçmiş en önemli trend bu bize göre. Peki bizi 2013'de neler bekliyor? Portakal rengini sevenlere müjde! Bu yıl bu rengi bol bol görecek gibiyiz. Enerjik evler bizi bekliyor.

Ahşap mobilyaların modası hiçbir zaman geçmeyecek. Ama önümüzdeki birkaç yıl ahşabı başka bir formuyla karşılayacağız. Doğaya olan eğilimimiz bizi cilasız, yıpranmış görünümünde doğal ahşap mobilyalara yönlendirecek. Ahşabın gerçek dokusunu hissedebileceğiz.

Gri, iç karartıcı olduğu düşünüldüğünden pek tercih edilen renklerden biri değildi. Bu yıla kadar! Artık tüm tasarımlar, duvarlar, aksesuarlar ve mobilyalar hatta mutfaklar griyle donanacak. Çünkü nötr renkler canlı renkleri sollamaya başladı bile!

Endüstriyel tasarımları daha geleneksel aksesuarlar ve patine boyalı mobilyalarla kombinleyeceğiz. Eklektik stil bu yılın vazgeçilmezi olacak. Anneannelerinizin eşyalarına da el atmanın zamanı geldi. Biraz araştırma yapın, ne parçalar çıktığına inanamayacaksınız. Hasır bir tabureyi salonunuza koymak istemez misiniz?

Ham keten ve yumuşak pamuklulara, kremsi tonlara alışın. Nötr renklerin çekiciliğinden bahsetmiştik. Bu renkler ham keten ve organik pamuklularla birleşince uyumun muhteşemliğini sergileyecek.

Kültür ve sanattan izler bir evin vazgeçilmezi olmalı! Artık tablolara ulaşmak o kadar kolay ki! Picasso'nun elinden çıkmış olmasa da duvarlarınızı tablo, fotoğraf, çerçeve ve aynalarla süsleyebilirsiniz. Ancak 2013 bize gösteriyor ki bu tabloların boyutları biraz sıradışı olacak. Tablolar zeminde kullanılarak farklı boyutlarıyla yer alacak.

Stiller gibi malzemeler de karışacak! Ahşap, metal ve pileksiyi aynı anda kullanacağız. Doğal ve endüstriyel birlikte olacak. Bu karışık malzemelerle eklektik evler yaratacağız. Fonksiyonellik atlanmamalı. 2013'nin en önemli trendlerinden biri de bu! Çünkü kullanışlı olmayan hiçbir eşyanın hayatımızda yeri yok!

Avizeler, aplikler ve aydınlatmalar artık dekorasyonun en temel parçaları haline geldi. Bu dünyada ise sıradana yer yok. Aydınlatmanızı evinizi mücevherleri gibi düşünün. Şimdi hem ekolojik hem şık binlerce aydınlatma seçeneğine sahibiz. Bu kadar çeşitlilik varken neden sıradan olalım değil mi?

Önceki Haberler
Değerleme Nedir ? Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar ?
Değerleme Nedir ? Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar ?

08.01.2012 13:03

değerleme, değerleme nedir?, değerleme nasıl yapılır?, gayrimenkul değerleme, gayrimenkul değerleme uzmanı, değerleme uzmanı kimdir?, değerleme uzmanı, değerleme yöntemleri, gayrimenkul değerleme uzmanlığı, değerleme uzmanının sorumlulukları, kimler değerleme uzmanı olabilir?, değerlemede dikkat edilecek hususlar, SPK lisansı, değerleme uzmanlığı sınavı, verimlilik, fizibilite, proje değerleme, yatırım projeleri, yatırım projeleri analizleri, en iyi ve en verimli kullanım analizleri ARAS İNŞ...
DIŞ CEPHE VE MONTALAMA İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR...
DIŞ CEPHE VE MONTALAMA İŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR...

31.12.2011 11:30

Yaşadığınız ortama kişiliğinizi yansıtın, kendi zevkinize göre yaşayacağınız ortamı dizayn edin. Siz beğenin biz uygulayalım. Dış ve iç mekanlarda sınır yok beş yıldızlı Otellerin kullandığı kaliteli vinly ve cam tekstil duvar kaplamaları ayrıcalığı ile sizin zevkinize hitap edecek şekilde sizi evinize tutkuyla bağlayacak şekilde şekillendirin. ARAS İNŞAAT GRUBU... www.insaatlailgilihersey.ticaretimiz.com
Tac Mahal'in 5 Yıllık Ömrü mü Kaldı?
Tac Mahal'in 5 Yıllık Ömrü mü Kaldı?

28.10.2011 23:53